Szukasz solidnej uczelni lecz nie wieszSzukasz solidnej uczelni, lecz nie wiesz na co się zdecydować? Zależy Ci na ciekawie prowadzonych zajęciach i uzyskaniu przydatnej wiedzy? Studiuj na Collegium Balticum w Szczecinie. Kierunki jakie są osiągalne na tej uczelni najprzyzwoiciej zaświadczają o tym, że władze uczelni podążają z duchem czasu. Pedagogika przedszkolna oraz wczesnoszkolna, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Kosmetologia lub Dietetyka - to tylko niektóre z dostępnych. Wybitnie ważny jest fakt, iż na tej https://www.cb.szczecin.pl uczelni bez owijania w bawełnę uwydatnia się jak ważne w czasie uczenia jest zdobycie nie tylko wiedzy teoretycznej, lecz także tej praktycznej. Stąd gigantyczny nacisk kładziony jest na pozyskanie umiejętności, jakie będą przydatne w późniejszej pracy. Interesująca forma zajęć oraz liczne pomocnicze warsztaty i wykłady dają możliwość poszerzania umiejętności. Plan zajęć jest ułożony tak, by każdy mógł pogodzić pracę z udziałem w zajęciach. Odkładałeś decyzję o studiach podyplomowych? Wybierz jeden z dostępnych kierunków i zwiększ swoje kwalifikacje. Przetestuj osiągalne kierunki i dokonaj zapisu już dziś.

Komentarze: 3


noavatar.png
Maksymowicz 2020-02-07

Rychło poprosił Hanię o łapę, przeżył uznany z nadzieją a po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zdobył bazę w Zworze Uniwersalnym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Korycki 2020-02-18

Bezzwłocznie nieomalże rok po ożenku staliśmy papami nadzwyczajnej córki, a po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Piontek 2020-07-06

Dalej wezwałem Hanię o dłoń, pozostawił utarty z zabawą zaś po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zdobył bazę w Poprzeczce Wszechstronnym Armia Dzikiego.


Copyright © 2018 Hotelabel.pl